piątek, 31 stycznia 2014

Wasze pomysły: Pomysł Moni na Stronę InternetowąWidzę, że pomysł się przyjął :)
Na pierwszy ogień idzie pomysł, który według mnie jest genialny.


A mianowicie, przy zapraszaniu gości pojawia się wiele pytań.Np. "A gdzie mam dojechać?", "A jak wygląda ten Kościół?", "Kiedy ten Ślub?" itd. Mimo, iż grzecznie odpowiadacie na nie, to z czasem i tak wszyscy zapominają :)

Monia i Grześ, wpadli na pomysł by na potrzebę ich Najważniejszego Dnia utworzyć stronę internetową   

 http://moniaigrzes.pl/

Strona zawiera wszystkie niezbędne informacje dla Gości, ale także Księgę Gości, gdzie każdy może zostawić wpis, zdjęcia Kościoła, Sali i przede wszystkim Państwa Młodych.
Oprócz tego jest zamieszczona historia Ich znajomości i coś co mnie podoba się najbardziej, czyli "Stresometr" :)

Nazwa strony pochodzi od imion Państwa Młodych. Kolorystyka i układ zależy tylko od Was.
Ponadto na taką stronę można później "wrzucić" zdjęcia ze Ślubu i Wesela i je udostępnić tylko Gościom.

Monia, gratuluję pomysłu! :)

Jak Wam się podoba?

7 komentarzy:

 1. Pomysł zaproponował mi Mój kuzyn z którym zawsze coś kreatywnego "psocimy". Razem interesujemy się fotografią, kuzyn dodatkowo filmuje piękne ujęcia z wesel i tworzy dla Pary Młodej piękne krótko minutowe relacje - świetne jako pamiątka;))). Strona internetowa spotkała się z dużym zainteresowaniem Naszych Gości. W zaproszeniach zazwyczaj mamy dodatkowy bilecik na którym znajdują się dane kontaktowe na nim na odwrocie pisaliśmy adres strony, każdy z gości w momencie zapraszania na wesele był informowany o stronie. Razem z Mężem mieliśmy trudne zadanie zorganizować wesele dla dwóch rodzin z różnych miast. Uwierzcie drogie Panie, że strona internetowa bardzo pomogła Nam i zaoszczędziła wyjaśniania wielu niejasnych wątków Gościom. Na stronie możecie umieścić informacje o dojeździe , o noclegach, możemy zobaczyć jak wygląda sala itp.. Tak naprawdę umieszczacie tam co tylko zapragniecie. My dodatkowo wstawiliśmy wiele śmiesznych anegdot z Naszego życia i na temat samego wesela tego jak go widzimy. Stresometr wymyślił kuzyn i razem z Mężem ustawili go tak aby mój był większy ;))) mieli ze mnie ubaw;))) . Jeśli któraś z Pań jest zainteresowana taką stroną bardzo gorąco polecam kontakt ze mną i moim Kuzynem. Zawsze wynegocjuje dla Was drogie Panie rozsądny rabat, a uwierzcie, że taka strona nie jest w cale droga . Dodam iż ceny u ludzi zajmujących się projektowaniem stron zawodowo i wyłącznie z tego żyjących są bagatelne i zawyżone. Kuzyn ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron internetowych a na dodatek traktuje to jako hobby i ma wiele ciekawych pomysłów czego dowodem jest Nasza Strona;)))Jeśli chcecie w ciekawy sposób zaskoczyć swoich Gości i mieć z głowy ciągłe telefony i tłumaczenia rodzince: a jak to , gdzie tamto., to strona jest bardzo trafionym pomysłem. Fajne jest to, że stronę umieszczacie np. miesiąc przed terminem wesela i działa ona od tego momentu rok czyli standardowo na tyle często wykupiona jest domena, oczywiście możecie ją zawsze dalej przedłużać żeby strona istniała dalej w necie. Uwierzcie fajna pamiątka i nawet po weselu miło się zagląda do niej i czyta np. wpisy gości, którzy bawili się na weselu i składali Nam na niej swoje życzenia. Kobietki fajna sprawa zachęcam bardzo mój e mail to memento444@wp.pl tutaj możecie się ze mną kontaktować w sprawie strony, odpisze doradzę powiem wstępne koszty i oczywiście będą one znacznie niższe to obiecuję. Zainteresowane osoby skieruję także do Kuzyna Tomka i on jako wykonawca rozwieje wasze wszelkie wątpliwości i także odpowie na pytania. Wypróbowałam, zachwyciłam się i polecam;))
  Pozdrawiam Monia K.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ps. Sylwia dziękuję za umieszczenie Mojego pomysłu pozdrawiam Monia K.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł jest świetny. Sama chcę zrobić coś podobnego, aby znacznie ułatwić i urozmaicić komunikację między sobą, a gośćmi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Więc zapraszam do współpracy ;))) Niepoprawna Panna Młoda ;))) e mail do mnie we wpisie u góry;)) Pozdrawiam Monia K.

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś takiego miał też mój znajomy i z tego co pamiętam, na tej stronie internetowej była też lista prezentów, dzięki czemu Państwo Młodzi mogli uniknąć zostania obdarowanymi powielającymi się egzemplarzami tego samego (goście mogli sobie zabukować dany prezent). Można się też dzięki temu było wysilić się na coś więcej niż "tradycyjne rozwiązanie". czyli pieniądze:) pomysł z wishlistą bardzo praktyczny, chociaż moim zdaniem najlepiej jak taką listę zorganizują świadkowie (oczywiście po przeprowadzeniu śledztwa, czego Młodzi potrzebują), bo po 1) niektórzy mogą uważać za nietakt to, że Para Młoda bezpośrednio informuje o tym, co chce dostać, a po 2) Para Młoda będzie miała niespodziankę, bo nie będzie wiedziała przed ślubem, co i od kogo dostanie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna stronka to była:) Nawet bardzo fajna:)

  OdpowiedzUsuń