wtorek, 21 stycznia 2014

Relacja z XI Małopolskich Międzyplanetarnych Targów ŚlubnychPierwsze co mnie zastanawia to, co oznacza słowo "Międzyplanetarne" w odniesieniu do targów? Że mieszkańcy (a raczej mieszkanki) Wenus też mogły na nie przybyć? :)

Będąc mieszkanką planety Ziemia, miałam okazję uczestniczyć w targach ślubnych. Tak więc w ostatnią niedzielę wraz z towarzyszką mej wyprawy zawitałyśmy na ul.Centralnej 41A. 

Godzina 12 w południe nie była dobrym pomysłem, ponieważ musiałyśmy przedzierać się przez tłum już od samego wejścia. 
Z racji, że były to moje pierwsze tego typu targi, musiałam wszystko oglądnąć, dotknąć i skosztować :)
Szczerze mówiąc, to do tej pory miałam wszystko poukładane w głowie, tzn. kolorystykę, rodzaj muzyki, miejsce itd, to po targach zmieniłam zdanie w wielu kwestiach. 
Każda Panna Młoda powinna choć raz odwiedzić takie miejsce, najlepiej przed rozpoczęciem wielkiego planowania wesela. 

Dlaczego?
1. Dostałam mnóstwo ulotek, wizytówek i zniżek - oferty, które obowiązują na targach są zazwyczaj atrakcyjniejsze niż te dostępne w salonach. Mając ograniczony budżet można wiele zaoszczędzić.
2. Posłuchałam kilku zespołów, dzięki czemu rozważam zamianę DJ-a na zespół.
3. Skosztowałam kilku tortów - teraz mam dylemat czy wolę białą czekoladę z musem malinowym czy może połączenie ciemnej czekolady z białą czekoladą przekładaną konfiturą porzeczkową.
4. Obejrzałam kilkadziesiąt sukni ślubnych i zastanawiam się czy ta moja wymarzona to na pewno "TA"
5. Przymierzyłam obrączki - przymierzyłam ich tyle, że teraz nie wiem, którą wybrać i dlatego mój Ukochany będzie musiał podjąć ostateczną decyzję.

Czego nie zrobiłam (a mogłam):
1. Nie wystartowałam w konkursie - Można było wygrać kupon na suknię ślubną, buty ślubne, bon na obrączki, sesję narzeczeńską i wiele innych nagród - więc warto było.

Specjalnie dla Was kilka zdjęć z targów.

PS. Autorką zdjęć jest Kasia :)

2 komentarze:

  1. Byłam na targach w listopadzie, mam właśnie kupon zniżkowy na suknię i akcesoria, do wykorzystania do końca lipca 2014 :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja się będę wybierać na najbliższe targi ślubne jakie będą:)

    OdpowiedzUsuń