środa, 5 października 2016

Sylwetka projektanta - Maciej ZieńMaciej Zień - jeden z najsłynniejszych polskich projektantów. Nie każdy wie, że poza projektowaniem ubrań, zajmuje się również projektowaniem sukien ślubnych.
 

Maciej ma na swoim koncie wiele nagród m.in. Złotą Nitkę, Doskonałość Mody Twojego Stylu, Osobowość Roku. Do licznego grona Klientek należą m.in. Małgorzata Socha, Aneta Kręglicka, Edyta Górniak czy Edyta Herbuś.

Natomiast jeśli chodzi o suknie ślubne to, są one tworzone z największą dbałością o każdy element i detal. Modele sukni są jak najbardziej na czasie i każda, nawet najbardziej wybredna i niezdecydowana Panna Młoda znajdzie coś dla siebie. Suknie uszyte są z wysokiej jakości materiałów: muślinów, satyn, organ czy taft. Ponadto starannie są dobierane do nich koronki, hafty czy kryształy Swarovskiego. Jeśli chcecie wyglądać oszałamiająco to w takiej sukni na pewno będziecie :)

Poniżej przedstawiam moje typy:


Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony projektanta - www.zien.pl


PS. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze marzyłam aby posiadać choć jedną kreację od Macieja Zienia. Może kiedyś mi się uda :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz